Copyright 2020 - Matematyka w liceum
  • "O tak! Motywacja jest tym, co pozwala ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać" - Stephen Covey

  • "Praktyka czyni mistrza. Będziesz w czymś bardzo dobry, jeśli będziesz robił to wystarczająco długo" - Julian Gough

  • "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu" - Napoleon Bonaparte

  • "Fart to coś, co przytrafia się, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją" - Seneka

 

Zaproszenie kierowne jest do nauczycieli matematyki powiatu tomaszowskiego.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału (e-mail lub sms) w terminie najpóźniej do godzin przedpołudniowych w dniu wybranego terminu.

Podczas zajęć przedstawimy Państwu wyniki ankiety oraz zaplanujemy dalsze działania, a także formy aktywności na platformie Moodle (www.moodle.laszczow.pl), dzięki której będziemy mieli ułatwiony kontakt i możliwość szerszej współpracy.

 Przypomnę tylko jak brzmi §12 z ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ1) z dnia 3 sierpnia 2017 r. w sprawie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych:

"§12. Ocenianie bieżące z zajęć edukacyjnych ma na celu monitorowanie pracy ucznia oraz przekazywanie uczniowi informacji o jego osiągnięciach edukacyjnych pomagających w uczeniu się, poprzez wskazanie, co uczeń robi dobrze, co i jak wymaga poprawy oraz jak powinien dalej się uczyć."

Kontakt

tel. 503190092

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasoby internetowe

Strona domowa: www.daczyszyn.laszczow.pl

Platforma Moodle: www.moodle.laszczow.pl

 

Z poważaniem

Ryszard Daczyszyn i Robert Wojciechowski