Copyright 2019 - Matematyka w liceum
  • "O tak! Motywacja jest tym, co pozwala ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać" - Stephen Covey

  • "Praktyka czyni mistrza. Będziesz w czymś bardzo dobry, jeśli będziesz robił to wystarczająco długo" - Julian Gough

  • "Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu" - Napoleon Bonaparte

  • "Fart to coś, co przytrafia się, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją" - Seneka

 

Każdy z przedmiotów obejmuje 23 godz. dydaktyczne w ciągu 8 tygodni, w tym 2 godz. wykładów i 1 godz. ćwiczeń. Wykłady będą nagrywane i opatrzone napisami. Po zakończeniu szkolenia (egzamin online) uczestnicy uzyskają zaświadczenia w zakresie nabytych/podniesionych kompetencji.

Projekt realizowany jest w okresie: od 01.08.2019 r. do 30.06.2021 r. Celem projektu jest podnoszenie jakości i efektywności pracy nauczycieli matematyki poprzez aktywne uczestnictwo w innowacyjnych kursach e-learningowych dotyczących nowych metod nauczania w ścisłej korelacji z technologiami informacyjnymi. Zdobycie/podniesienie kompetencji informatycznych, komunikacyjnych oraz analitycznych w tym rozwiązywania problemów. Dla Uczestników/czek udział w projekcie jest bezpłatny. Oferowane w ramach Projektu zajęcia stanowią element dodatkowy w procesie podnoszenia kwalifikacji mtematycznych kadry pedagogicznej.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: wmp.uksw.edu.pl/pl/node/526.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..