Copyright 2020 - Matematyka w liceum

DRUGA EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

ROK SZKOLNY 2019/20

 

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim 

przy współpracy z LSCDN / Oddział w Zamościu

 

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIE

Organizatorzy Powiatowego Konkursu Matematycznego postanowili (zgodnie z 15 punktem regulaminu), że ze względu na zawieszenie zajęć w szkołach i rosnące zagrożenie rozprzestrzeniania się zakażeń koronawirusem, zaplanowany na 28 kwietnia 2020 roku finał konkursu nie odbędzie się.

Konkurs zostanie podsumowany na podstawie wyników uzyskanych po drugim etapie.

Lista laureatów i finalistów zostanie umieszczona 28.04.2020 roku  na stronach internetowych konkursu, a dyplomy, zostaną przesłane w formie elektronicznej do dyrektorów szkół (przed zakończeniem roku szkolnego).

 

WSZYSCY UWAŻAMY, ŻE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI JEST NAJWAŻNIEJSZE!


 

WYNIKI

DRUGIEJ EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO w roku szkolnym 2019/20 

 

Tytuł LAUREATA 2 EDYCJI Powiatowego Konkursu Matematycznego

w roku szkolnym 2019/20 uzyskały/li następujące/y uczennice/uczniowie:

(lista alfabetyczna)

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

1.        

Byczuk Miłosz

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

2.        

Faryna Hanna

SP 3 Nr w Tomaszowie Lubelskim

3.        

Garbula Maciej

SP w Lubyczy Królewskiej

4.        

Harbuz Artur

SP w Bełżcu

5.        

Hawrylak Jakub

SP w Tyszowcach

6.        

Hek Jakub

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

7.        

Hurkała Paweł

SP w Jarczowie

8.        

Kijko Julia

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

9.        

Kobiałka Katarzyna

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

10.    

Koper Kacper

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

11.    

Koperwas Kamil

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

12.    

Kowalski Maciej

SP 3 w Tomaszowie Lubelskim

13.    

Krawczyk Paweł

SP w Łaszczowie

14.    

Kudyba Bartłomiej

SP w Tarnawatce

15.    

Kulczyńska Lena

SP 3 w Tomaszowie Lub.

16.    

Kurzępa Michał

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

17.    

Lal Jan

SP 3 w Tomaszowie Lubelskim

18.    

Mielniczuk Gabriela

SP 3 w Tomaszowie Lubelskim

19.    

Milena Winiarczuk

SP w Łaszczowie

20.    

Mucha Maja

SP w Nabrożu-Kolonii

21.    

Ochab Oliwia

Szkoła Podstawowa w Bełżcu

22.    

Paździor Tomasz

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

23.    

Piwko Zuzanna

SP nr 1 w Tomaszowie Lub.

24.    

Puźniak Magdalena

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

25.    

Reder Zuzanna

SP w Nabrożu-Kolonii

26.    

Sawiak Maja

SP 3 w Tomaszowie Lubelskim

27.    

Szponar Radosław

SP w Majdanie Górnym

28.    

Tychlowiec Zuzanna

SP w Michalowie

29.    

Wołoszyn Wiktoria

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

 

 

Tytuł FINALISTY 2 EDYCJI Powiatowego Konkursu Matematycznego

w roku szkolnym 2019/20 uzyskały/li następujące/y uczennice/uczniowie:

(lista alfabetyczna)

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

1.        

Duda Malwina

SP Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

2.        

Gałaszkiewicz Maja

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

3.        

Gęborys Wiktoria

SP w Podhorcach

4.        

Hawrylak Bartosz

SP w Łaszczowie

5.        

Kawka Sandra

SP Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

6.        

Krzycha Karol

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

7.        

Kurzępa Klara

SP w Podhorcach

8.        

Lubarska Wiktoria

SP w Kazimierówce

9.        

Miszczyszyn Aleksandra

SP w Majdanie Górnym

10.    

Oberda Maja

SP w Tarnawatce

11.    

Paczwa Martyna

SP w Perespie

12.    

Palak Paulina

SP Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

13.    

Raczkiewicz Maciej

SP Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

14.    

Syty Natalia

SP w Łosińcu

15.    

Szałata Igor

SP w Kazimierówce

16.    

Szłoda Gabriel

SP w Łaszczowie

17.    

Wrona Nikola

SP w Bełżcu

18.    

Żukowski Paweł

SP w Tyszowcach

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a nauczycielom bardzo dziękujemy za współpracę i zapraszamy do udziału w 3 edycji w nowym roku szkolnym 2020/21.

Organizatorzy

 

Bardzo przepraszam za pomyłki na liście (dziękuję za zgłoszenie) - zostały poprawione. Jeśli zauważycie jeszcze jakąś niezgodność, bardzo proszę zgłosić do swojego nauczyciela (nauczyciel zgłosi do mnie).

 


WYNIKI po II etapie

Lista uczennic/uczniów zakwalifikowanych do FINAŁU KONKURSU,

który odbędzie się 28 kwietnia 2020 roku (wtorek), o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Gratulujemy!

 

  1. Uczestnicy z maksymalną liczbą punktów (lista alfabetyczna).

Lp.

Nazwisko i imię uczestnika

Szkoła

1.

 Byczuk Miłosz

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

2.

 Faryna Hanna

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

3.

 Hawrylak Jakub

 SP w Tyszowcach

4.

 Hurkała Paweł

 SP w Jarczowie

5.

 Koper Kacper

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

6.

 Kurzępa Michał

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

7.

 Tychlowiec Zuzanna

 SP w Michalowie

8.

 Wołoszyn Wiktoria

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

 

  1. Ciąg dalszy listy z wynikami poniżej maksymalnego (lista alfabetyczna).

 

Lp.

Nazwisko i imię uczestnika

Szkoła

1.

 Duda Malwina

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

2.

 Gałaszkiewicz Maja

S P 2 w Tomaszowie Lub.

3.

 Garbula Maciej

 SP w Lubyczy Królewskiej

4.

 Gęborys Wiktoria

 SP w Podhorcach

5.

 Harbuz Artur

 SP w Bełżcu

6.

 Hawrylak Bartosz

 SP w Łaszczowie

7.

 Hek Jakub

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

8.

 Kawka Sandra

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

9.

 Kijko Julia

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

10.

 Kobiałka Katarzyna

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

11.

 Koperwas Kamil

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

12.

 Kowalski Maciej

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

13.

 Krawczyk Paweł

SP w Łaszczowie

14.

 Krzycha Karol

SP 2 w Tomaszowie Lub.

15.

 Kudyba Bartłomiej

 SP w Tarnawatce

16.

 Kulczyńska Lena

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

17.

 Kurzępa Klara

 SP w Podhorcach

18.

 Lal Jan

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

19.

 Lubarska Wiktoria

 SP w Kazimierówce

20.

 Mielniczuk Gabriela

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

21.

 Miszczyszyn Aleksandra

 SP w Majdanie Górnym

22.

 Mucha Maja

 SP w Nabrożu-Kolonii

23.

 Oberda Maja

 SP w Tarnawatce

24.

 Ochab Oliwia

 SP w Bełżcu

25.

 Paczwa Martyna

 SP w Perespie

26.

 Palak Paulina

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

27.

 Paździor Tomasz

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

28.

 Piwko Zuzanna

 SP nr 1 w Tomaszowie Lub.

29.

 Puźniak Magdalena

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

30.

 Raczkiewicz Maciej

 SP 2 w Tomaszowie Lub.

31.

 Reder Zuzanna

 SP w Nabrożu-Kolonii

32.

 Sawiak Maja

 SP 3 w Tomaszowie Lub.

33.

 Syty Natalia

 SP w Łosińcu

34.

 Szałata Igor

 SP w Kazimierówce

35.

 Szłoda Gabriel

 SP w Łaszczowie

36.

 Szponar Radosław

 SP w Majdanie Górnym

37.

 Winiarczuk Milena

 SP w Łaszczowie

38.

 Wrona Nikola

 SP w Bełżcu

39.

 Żukowski Paweł

 SP w Tyszowcach

 

ŁĄCZNIE DO FINAŁU ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ 47 UCZESTNIKÓW.


 

DRUGI ETAP KONKURSU

Informujemy, że do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano 63 uczniów z 21 szkół.

Drugi etap konkursu odbędzie się 11 lutego (wtorek) o godzinie 9.00 w dwóch szkołach.

Proponujemy następujący podział szkół (każda zmiana wymaga osobistego zgłoszenia do doradcy metodycznego przez opiekuna z danej szkoły).

Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim (46 uczniów):

  1. SP w Bełżcu - 4

  2. SP w Lubyczy Królewskiej – 2

  3. SP w Łosińcu - 2

  4. SP w Jarczowie - 1

  5. SP w Machnowie Nowym - 1

  6. SP w Majdanie Górnym - 2

  7. SP w Podhorcach - 3

  8. SP w Suścu - 2

  9. SP w Szarowoli - 1

  10. SP w Tarnawatce - 2

  11. SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim – 1

  12. SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim - 15

  13. SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim - 10

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie (18 uczniów):

  1. SP w Kazimierówce - 4

  2. SP w Łaszczowie - 4

  3. SP w Michalowie - 1

  4. SP w Nabrożu-Kolonii - 3

  5. SP w Perespie - 1

  6. SP w Rachaniach – 2

  7. SP w Tyszowcach - 2

  8. SP w Ulhówku - 1

 Uwaga! Należy zabrać ze sobą i dołączyć wersję papierową protokołu z etapu szkolnego oraz zgodę rodziców/opiekunów.

I. WZORY DOKUMENTÓW

(regulamin, wymagania programowe, karta zgłoszenia, protokół, zgoda rodziców/opiekunów) - pobierz dokumenty pdf

II. PRZYKŁADOWE ZADANIA - zadania treningowe pdf

Publikujemy przykładowe zadania jako materiał treningowy. Jeśli macie Państwo jakieś uwagi dotyczące stopnia trudności zadań (lub inne), to bardzo prosimy o podzielenie się nimi z organizatorem. Każda informacja będzie dla nas cenną wskazówką przy konstruowaniu arkuszy z zadaniami na kolejne etapy konkursu.

III. TERMINY:

  • I etap (szkolny) konkursu: 03 grudnia 2019 roku ( arkusze z zadaniami zostaną wysłane do szkół 28.11.2019 r.),
  • II etap (międzyszkolny) konkursu: 11 lutego 2020 roku (należy dołączyć wersję papierową protokołu z etapu szkolnego oraz zgodę rodziców/opiekunów),
  • III etap (finał) konkursu: 28 kwietnia 2020 roku.

 

IV. MAPA SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE  - zobacz mapę

 

V. ZADANIA Z POPRZEDNICH LAT - pobierz zadania pdf

 

Zapraszamy do udziału i życzymy miłej zabawy!

Organizatorzy